wtorek, 25 lutego 2014

Zdjęcia ♥

Od najmłodszych lat rodzice zarażali mnie pasją do zdjęć, a aparat towarzyszył mi już od pierwszych dni życia. Najpierw był to aparat na kliszę gdzie mieściły się 32 zdjęcia! W tej chwili tyle zdjęć robię w 15 minut:) Z niecierpliwością czekało się na ich wywołanie u fotografa aby zobaczyć jak wyszły, a później rozłożyć w albumie.

W mojej szafie leżą dwa wielkie pudła z albumami przepełnionymi rodzinnymi zdjęciami, są to zdjęcia z pierwszych chwil życia, pierwszych kroków, rodzinnych wyjazdów czy wspólnych spotkań są w nich ujęte tysiące niezapomnianych wspomnień. Uwielbiam usiąść, wyjąć wszystkie albumy i wspólnie z rodziną je przeglądać, towarzyszy nam wtedy cały wachlarz emocji, a ilość śmiechu jest nie do opisania:)

Dlatego w moim domu zdjęcia są nieodzownym elementem wystroju, w tej chwili są to tylko ramki poustawiane w każdym możliwym miejscu natomiast w przyszłości będą to całe ściany zdjęć, w różnej wielkości ramkach o różnych kształtach i wzorach.

Zdjęcia nadają klimat, tworzą specyficzną atmosferę oraz dają wrażenie przytulności. Dzięki nim możemy pokazać pewną historię, zbudować nastrój bądź pokazać siebie i swoją naturę, Z fotagrafii osoby odwiedzające nasz dom dowiedzą się czegoś o nas i lepiej nas poznają, a zdjęcia przechowają za nas tysiące ulotnych chwil.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz