wtorek, 11 marca 2014

Kuchnia black&white.

Biel i czerń to idealne połączenie, najbardziej klasyczne, elegancki i ponadczasowe. Dlatego zestawienie tych dwóch kolorów najczęściej używane jest w kuchni. Osobiście uważam je za najlepsze rozwiązanie do tego pomieszczenia. Trend ten utrzymuje się na szczycie już od dłuższego czasu, nic nie jest wstanie go zdeklasować (no chyba, że drewno:)).

Kolory można zastosować w przeróżny sposób, mogą dominować podwójnie, może dominować jeden bądź może dominować jeden, a drugi wystąpi w postaci akcentu wszystko zależy od naszej wyobraźni i od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Należy jednak pamiętać, że w małych kuchniach powinien przeważać kolor biały, w dużych możemy zaszaleć z dominacją kolory czarnego. Jeżeli mamy łączoną kuchnie z salonem to najlepiej jest utrzymać tą kolorystykę bądź powoli z niej wychodzić, nie róbcie przeskoku stylów to nigdy nie wygląda dobrze, pokazuje tylko wasze niezdecydowanie.

Minusy zestawienia tych kolorów to konieczność trzymania się tej koncepcji w pozostałych pomieszczeniach które przynależą do kuchni, dla perfekcyjnych Pań domu konieczność częstego mycia, przy frontach błyszczących szczególnie.

Zestawienie idealne, które nigdy nie wyjdzie z mody ani nie stanie się tandetne, różnorodność zestawienia i elegancja to wszystko da nam połączenie bieli i czerni w kuchni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz