wtorek, 25 marca 2014

Szkło w kuchni.

Szkło w kuchni od dłuższego czasu jest najmodniejszym rozwiązaniem zastępującym ceramikę kuchenną. Jego uniwersalny charakter możemy dopasować do każdego wnętrza i stylu, mamy nieskończoną ilość kombinacji i wzorów oraz 100% pewność, że szkło spełni nasze oczekiwania.

Aranżacje kuchenne ze szkłem są nowoczesne, lekkie i efektowne. Utrzymanie w czystości miejsc newralgicznych nie stanowi problemu gdyż wystarczy tylko płyn do szyb, w przypadku ceramiki brud i tłuszcz osadzał się na płytkach i fugach, a każde z tych miejsc jest ciężkie do mycia.

Szkło daje miliony możliwości i kombinacji. Mamy do wyboru kilka opcji: zastosowanie szkła przezroczystego pod które możemy umieścić dowolną tapetę, fototapetę, nasze zdjęcia bądź zostawić surową ścianę np. z czerwonej cegły która posłuży za dekoracje. Szkło lakierowane, matowe bądź barwne zapewni gładką powierzchnie koloru. Dodatkowe oświetlenie led zapewni ciekawą i klimatyczną dekorację po zmroku.

Szyby montowane są na listwach, śrubach bądź są po prostu przyklejane do ściany. Firmy prześcigają się w coraz to niższych cenach i wzorach produktów. Mamy dostępne gotowe projekty z których możemy wybrać swój ideał bądź sami możemy stworzyć własny projekt lub znaleźć konkretne zdjęcie. Montaż możemy zlecić firmie, a jeżeli decydujemy się na szybę klejoną zawsze możemy spróbować sami.

Za co uwielbiam szkło? Za jego różnorodność, możliwość wielu rozwiązań, elegancki charakter, a przede wszystkim łatwość w utrzymaniu czystości. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdej wymagającej kobiety.2 komentarze:

 1. Witam planuje zamontowac takie szklo w mojej kuchni. Zakochalam sie w limonkach. Jednak znalazlam nie co inne. Twoje mnie urzekly i chce je mieć :) czy znajde je na fotolii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy na fotolii ale na pewno na fototapety24, a to link do tego wzoru
   http://www.fototapety24.eu/index.html?odp=fotolia_kalkulacja&id=38602855 :)

   Pozdrawiam.

   Usuń