środa, 16 kwietnia 2014

Balkon- kontynuacja wnętrza.

Pozostając w klimacie wiosennym dziś pokaże Wam inspiracje na urządzenie balkonu ponieważ wydaje mi się, że jest on często pomijany przy urządzaniu mieszkania.

Od kąt pamiętam w moim rodzinnym domu balkon był nieodzownym elementem wiosennego i letniego wystroju, piękne podwieszone pod sufitem kwiaty, w donicach na ziemi i rampie, dawały przyjemne schronienie podczas popołudniowego odpoczynku.

Dlatego dobrze jest nie zapominać o tym kawałku naszej mieszkaniowej przestrzeni, kiedy ruszymy wyobraźnią i zbierzemy chęci nawet z najmniejszego balkonu możemy stworzyć przyjemny azyl do odpoczynku. Nie ma też problemu z dostaniem odpowiednich krzesełek, stolika czy nawet leżaka ponieważ w sklepach od dawna możemy dostać meble i akcesoria balkonowe w odpowiednich rozmiarach. Zawsze też możemy stworzyć coś sami na przykład z palet:) Nie ma też problemu w wyborze roślin ponieważ te często w sklepach są opisane czy można ich użyć na balkonie, w jakim nasłonecznieniu i jak często należy je podlewać. Dodatkowe lampiony czy lamy solarne zapewnią uroczy klimat.  

Wykorzystajmy ten kawałek przestrzeni na zapewnienie sobie przyjemnego zielonego azylu do popołudniowego odpoczynku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz