wtorek, 29 kwietnia 2014

Cegła- czemu nie.

Kiedyś cegły kojarzyły się z niedokończonym wnętrzem, a raczej z brakiem funduszy na ich dokończenie, ze starymi kamienicami, chłodem i czerwienią. Dziś cegła stała się stylowym elementem wykończeniowym który najczęściej stanowi element centralny danego pomieszczenia, tworzy klimat i nadaje charakter w całym mieszkaniu bo to z nim będą powiązane kolejne pokoje. Odpowiednio wkąponowany nie daje efektu chłodu, a wręcz przeciwnie może stać się elementem ocieplającym wnętrze.

Cegłe możemy dostać w tradycyjnych wymiarach bądź w postaci spłaszczonej jak płytka, co ułatwia kładzenie i nie ingeruje w przestrzeń. Dostępna jest pełna gama kolorów, jeżeli jakiegoś nie znajdziemy sami możemy spróbować pomalować cegły. Pasują one do każdego stylu i wnętrza począwszy od holu po kuchnię, salon i sypialnię.

Pamiętajmy, że cegła jest egoistycznym elementem dekoracyjnym i nie lubi konkurencji, jeżeli chcemy ją mieć musimy unikać przesady i różnego rodzaju zdobień. Postawmy na minimalizm i klasę, a uzyskamy wnętrze o niebanalnym charakterze.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz