poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Fotel, idealny do odpoczynku.

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam fotele! Szczególnie te miękkie w których można się rozpłynąć, najlepiej jak fotel stoi przy kominku, w ręku dobra książka i dodatek w postaci kota który uważa, że fotel jest jego:) Miejsce do odpoczynku idealne, a tak na poważnie to fotele są o wiele wygodniejsze od sofy, dają większy komfort wypoczynku i zapewniają swojego rodzaju intymność.

Jeszcze 15 lat temu każde mieszkanie było wyposażone w dwa fotele i ławę po środku, później zaczęto od nich odchodzić po to by teraz przez 5 lat wracać do nich ale w postaci tylko jednej sztuki gdzieś na uboczu, w bibliotece bądź w przypadku bardzo dekoracyjnego modelu w centralnym miejscu w domu.

Osobiście uwielbiam te rozwiązania,rodzaje i modele foteli zaskakują coraz to odważniejszymi rozwiązaniami, w tym momencie modelem podbijającym rynek jest fotel podwieszany, pikowany bądź jakikolwiek model z podnóżkiem.

Ciekawe co jeszcze stworzą projektanci, czy dalej będą szli w kierunku coraz to odważniejszych rozwiązań czy wrócą do tradycji.

Co Wy sądzicie o fotelach? Modne czy oklepane?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz