środa, 21 maja 2014

Dom w Kapsztadzie, Republika Południowej Afryki.

Piękny dom w pięknym miejscu z jeszcze piękniejszymi widokami. W mieście nad Zatoką Stołową u podnóża Góry Stołowej która jest symbolu Kapsztadu. Dom niemalże idealny z jednej strony widok morza, z drugiej strony gór, z cało roczną wysoką temperaturą.

Dom służy jako dom wakacyjny, jego koncepcja opiera się na subtelnej podróży przez otwarte przestrzenie które łączą ze sobą przebłyski krajobrazu ze stylistyką wnętrza. Wszystkie pokoje znajdują się w przedniej części domu z widokiem na morze. Do budowy i wykończenia użyto neutralnych i naturalnych materiałów, aby wprowadzić zewnętrzny klimat do środka.

Zapraszam Was do wycieczki po tym pięknym domu,ja natomiast cały czas się zastanawiam czy to dom jest tak urokliwy czy to co go otacza do o koła, czy gdyby stał w innym miejscu też by mnie tak zachwycał czy jednak był by pięknym domem lecz bez większej przesady.

Co myślicie na ten temat czy położenie domu i jego okolica wpływają na całokształt oceny czy jest to tylko dodatek do całego obiektu?:)Zdjęcia www.archdaily.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz