środa, 16 lipca 2014

3# Najdroższe hotelowe apartamenty na świecie.

Na trzeci dzień hotelowego tygodnia zaplanowałam listę najdroższych hotelowych apartamentów na świecie. Chodź ceny za noc przyprawiają o zawrót głowy to hotele na bark chętnych nie narzekają, zazwyczaj wynajmującymi są oligarchowie, członkowie rodzin królewskich, szejkowie arabscy czy gwiazdy Hollywood które w apartamencie mogą liczyć na wszystkie możliwe dobrodziejstwa.

No, ale nie oszukujmy się za taką kwotę trzeba wymagać. Cena najtańszej doby hotelowej z mojej listy do dobrej klasy samochód w Polsce! Osoby liczące na złapanie okazji po za sezonem niestety muszą obejść się smakiem, ponieważ na te apartamenty nigdy nie ma promocyjnych cen:)

Zastanawiałam się jaki jest sens mieszkania w tak drogim miejscu, przecież to tylko noc, najwyżej trzy (taki jest średni czas wynajmowania) czy tych pieniędzy nie warto spożytkować na coś lepszego, ale z drugiej strony skoro osoba wynajmująca zarabia taką kwotę w pół dnia, to dlaczego ma oszczędzać, przecież wszystko jest dla ludzi:)

Lista została stworzona dzięki Forbes.

8. Apartament Bridge w Hotelu Suite Atlantis, Nassau (Bahamy) 15,8 tys. euro

Złoty żyrandol, 10 pokoi, 1250 m2 salonu i ogromy taras z panoramicznym widokiem.

7. Apartament Ty Warner Penthouse w Hotelu Four Seasons, New York 19,2 tys euro

Widok, 24 godzinna obsługa, 400 m2 salonu i 54 m2 głównej sypialni, wszystkie elementy wykonane w indywidualnym projekcie i na zamówienie.

6. Apartament Villa La Cupola w Hotelu Westin Excelsior, Rzym 20 tys euro

Dwa ostatnie piętra hotelu z zapierającym widokiem, ręcznie robionymi freskami i prywatna piwnica z najlepszymi winami i szampanami.

5. Apartament Suite w Hotelu The Setai, Miami 20,1 tys euro

Wspaniały widok, taras, najlepsze i najdroższe wyposażenie.

4. Apartament Royal Suite w hotelu The Dorchester, Londyn 22,4 tys euro

W tym przypadku zdjęć brak ponieważ apartament jest tak ekskluzywny i strzeżony, że jeszcze żadnemu fotoreporterowi nie udało się uwiecznić jego wnętrza. Jest to jeden z najznakomitszych londyńskich hoteli do którego przyjeżdżają bądź przyjeżdżali takie gwiazdy jak Michael Jackson, Johnny Depp czy Elisabeth Taylor.

3. Apartament Hugh Hefner Sky Villa w hotelu Palms Casino Resort, Las Vegas 27,7 tys euro

Tutaj komentarz jest zbędny bo chyba każdy może sobie wyobrazić co możemy tam zastać.

2. Apartament Penthouse Suite w hotelu Martinez, Cannes 34 tys euro

180 m2 apartamentu z 240 m2 tarasu z jacuzzi, niebywale zapewniona ochrona dzięki prywatnej windzie, kamerom, a nawet kuloodpornym szybom.
1.  Apartament Royal Penthouse Suite w hotelu President Wilson, Genewa 42 tys euro

Do dyspozycji 1800 m2 z panoramicznym widokiem na jezioro Genewskie. 12 pokoi i tyle samo łazienek z ogromnymi oknami, prywatna siłownia i winda oraz kuloodporne szyby zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz