piątek, 11 lipca 2014

Wiejska rezydencja.

Ostatnio na moim facebook'u i instagramie mogliście zobaczyć przeszkloną jadalnie oraz zieloną ścianę z roślin są to inspiracje którymi się zachwycałam. Dziś przez przypadek okazało się, że te dwa zdjęcia to jeden dom, w dodatku jaki dom, piękna XIX-wieczna posiadłość po wspaniałej odnowie!

Ściany pokryte kamieniem, kamienna posadzka, mnóstwo drewna to naturalne elementy dzięki którym dom integruje się z otaczająca przyrodą. Natura przenika do niego dzięki ogromnym oknom, które niekiedy stanowią całą ścianę. Latem dom skąpany jest w słońcu, zimą ogrzewa go ogromy kominek i mimo swojego surowego klimatu bije od niego ciepło. Niecodzienne elementy jak stajenne wrota czy przegrody, stare konewki, narzędzia używane na roli dodają mu jeszcze więcej uroku i klasy.

Moim zdaniem jest to niecodzienne i idealne połączenie nowoczesności z dawnym klimatem. Całkowicie zakochałam się w tej stylistyce i charakterze całości! Szczerze to bark mi słów aby opisać swoje spostrzeżenia i to co tam widzę, w skrócie IDEAŁ! (<3)1 komentarz:

  1. piękny, ale nie w moim stylu ;) zycze spelnienia marzen.;]

    OdpowiedzUsuń